Blog

Blog nie jest tylko opisem przygód tytułowego "wiejskiego kundla", a także właściciela psa, a zarazem autora tego bloga.

Nie wiem jakie były początkowe założenia pisania bloga. Prawdopodobnie chciałam się pochwalić psem, a pisane blogów o psiej tematyce było modne. Patrząc wstecz mój styl pisania nie był dobry, a więcej osób to czytało, a teraz? Hm, jest jak jest i nie przeszkadza mi to, bo robię to przede wszystkim dla siebie. Wraz z końcem 2016 roku chciałabym prowadzić tego bloga jako taki pamiętnik lub dziennik, w którym mogę wyrazić własne zdanie różne tematy zwiane z psami i będę opisywać co ostatnio się wydarzyło w życiu mojego psa.

Jak już wspomniałam piszę dla siebie, a jeśli ktoś czyta to bardzo się cieszę, że kogoś zainteresowało nasze życie. Komentarze i słowa motywacji dają wielkiego kopa do robienia czegokolwiek, ale radzę sobie bez tego.
Piszę w wolnych chwilach, kiedy mi się podoba. Staram się w miarę regularnie, ale są ważniejsze sprawy niż blog.

Jeśli tu jesteś to możesz zostać na dłużej klikając przycisk obserwuj na dole lub z boku strony, a jeśli ci się tu nie podoba to hej! nikt nie każe ci tu być!

Do zobaczenia!


Komentarze